לקבלת עזרה מנציג
זמן המתנה ממוצע לתמיכה  דקה ו-30 שניות
צרו קשרכניסה  |  הרשמה
עליך לאפשר הפעלת סקריפטים בדפדפן לצורך תפקוד תקין של האתר
  פתיחת קריאת שירות  
דף הבית » שירותים

שחזור מידע

המומחים של Support.Online מציעים פתרונות שחזור מידע וקבצים שנמחקו באמצעות שליטה מרחוק, עבור מחשבים ניידים, נייחים, סמארטפונים וטאבלטים.
www.supportonline.co.il - שחזור מידע

שחזור מידע בהשתלטות מרחוק: המומחים לשירותי שחזור קבצים

 

לפעמים זה קורה בלי שום התראה או סיבה נראית לעין.קובץ מסוים, אותו אחד שאתה בדיוק זקוק לו כרגע, פשוט נעלם. לא סתם נעלם – נמחק. אינו קיים יותר. אבד. עד כמה הייאוש גדול באותו רגע, רק אתה תוכל להסביר. אבל אם תשתחרר לרגע מתחושת התסכול שמשתלטת עליך, תבין שהכל יכול להיפתר בן רגע.


 

כיצד? בעזרת שירותי שחזור מידע מקצועיים מבית Support.Online

 

שחזור מידע ממחשב, טלפון סלולארי חכם (סמארטפון), כרטיס זיכרון של מצלמה דיגיטלית, תיבת דואר אלקטרוני, התקן איחסון נייד (Disc-On-Key) או מחשב לוח (טאבלט), הוא עניין מאוד חמקמק ומורכב. מצד אחד, מדובר בטראומה לא קטנה ובבעיה קשה לפיתרון. מצד שני, מאחר ודרך אחסון המידע (במחשב PC או MAC, טלפון חכם, מצלמה דיגטלית וכדומה) מאפשר לאתר 'עקבות' של קבצים שנמחקו בעזרת כלים מתאימים, מדובר בעניין הפיך בהחלט.


תשאל את המומחים של Support.Online, הם כבר יספרו לך.

 

שירותי השחזור צריכים להינתן בצורה מיידית. אם זה סטודנט שנמצא בעיצומה של עבודת גמר מאסיבית ולפתע מגלה שאחד הקבצים החשובים בה נמחק, אם זה אלבום תמונות מהחתונה שנעלם מכרטיס הזיכרון של המצלמה ואם זה מסמך חשוב בעבודה שנמחק מהטלפון הסלולארי החכם כתוצאה מטעות משתמש – אין כאן זמן להשתהות. כל דקה חשובה. לכן, יש צורך בשירות שחזור מידע מקצועי, שיהיה זמין עבורך בתוך שניות וללא פשרות.

 

שירות Support.Online מבוסס על השתלטות מרחוק על מחשב הלקוח, באופן מיידי ובצורה מאובטחת. בדרך זו אנו יכולים לספק לך שירות מקיף ובטוח, שיאתר ויטפל בקבצים שנמחקו או נפגמו ופשוט יחזיר אותם לחיים.


בניגוד לאותן תוכנות שחזור קבצים מקוונות, בהן כבר חשבת בוודאי להשתמש, בעזרתנו תוכל גם ללמוד איך לנהל את הקבצים החשובים לך בצורה נכונה מעתה והלאה וכיצד להפחית את הסיכוי ל'טראומה' נוספת מסוג זה, כדי שבעתיד תוכל להסתדר לבד, גם ללא שירותי שחזור המידע של Support.Online.

 

פעולות חירום למקרה של אובדן מידע (אם עדיין לא יצרת איתנו קשר...):

 

  • בדוק אם הקובץ שנמחק מופיע בסל המחזור של ה-Windows, בתיקיית הפריטים שנמחקו, או בספריית גיבוי שנפתחה בעבר.
  • אל תפעיל שום תוכנה חדשה.
  • הימנע מכיבוי או אתחול של המחשב או מכשיר הטלפון הנייד.
  • פנה מייד לשירות Support.Online, באמצעות פתיחת קריאת שירות באתר שלנו.

 

על שירות Support.Online

 

שירות Support.Online מתבסס על השתלטות מרחוק. זוהי פעולה מאובטחת ובטוחה עבור הלקוח, אשר דורשת חיבור רשת בלבד. תוך שניות תוכל להיות מחובר אלינו ולזכות מתמיכה טכנית מקצועית. אנו מספקים שירותי שחזור אייפון (iPhone), שחזור גלקסי, שחזור מחשבים ניידים או נייחים מסוג Mac או PC, שחזור כרטיסי זכרון של מצלמות דיגיטליות, טאבלטים (מחשבי לוח) ועוד.

 

שירות Support.Online מציע שיטת תמחור אטרקטיבית וייחודית. התשלום הסופי נקבע על פי זמן השירות בפועל. כלומר, הלקוח משלם על פי זמן השירות, לפי דקה, בהתאם למשך התיקון בפועל.

 

המאמר נכתב על-ידי אופיר מנור, מנהל תחום ההדרכה בחברת Support.Online


חיפוש שירותים:

הצטרפו ל- Support.Online ותהנו ממגוון יתרונות:
  • תמיכה כוללת ומהירה, מקצועית, ידידותית ויעילה.
  • זמינות מלאה 24/7.
  • שיטת תשלום אטרקטיבית - לפי דקות עבודה.
  • החזר כספי מובטח.
  • כתובת אחת לקבלת כל הפתרונות.
ראשי
אודותינו
מפת אתר
יתרונות השירות
הצהרת פרטיות
שאלות נפוצות
הצעות עבודה !!!
במה אנו תומכים
שירותים
צרו קשר
תקנון
לאתר מותאם לסלולרי
כניסת לקוחות
רישום לקוח חדש
Facebook
     
Google+
     
YouTube
GlobalSign SSL
   
PCI DSS