לקבלת עזרה מנציג
זמן המתנה ממוצע לתמיכה  דקה ו-30 שניות
צרו קשרכניסה  |  הרשמה
עליך לאפשר הפעלת סקריפטים בדפדפן לצורך תפקוד תקין של האתר
  פתיחת קריאת שירות  
דף הבית » שירותים

שחזור מערכת

תהליך שחזור המערכת יכול להציל אותנו ממקרים רבים בהם מערכת ההפעלה כשלה ומציגה שגיאות מרובות או בכל בעיה אחרת הנובעת מהתנגשות במערכת ההפעלה!
www.supportonline.co.il - שחזור מערכת

שחזור מערכת Windows בשליטה מרחוק

 

מערכת ההפעלה מורכבת ממספר רב של תוכנות אשר עובדות בהרמוניה הדדית אחת עם השנייה וכאשר תוכנה אחת כושלת היא עלולה להשפיע על כלל פעילות המחשב ולהוביל אפילו לקריסת המערכת כולה.


כשל של תוכנה עלול לנבוע מאי-תאימות למערכת ההפעלה, התנגשות בין תוכנה אחת לשנייה בביצוע אותה משימה או אפילו התקנה פגומה של תוכנה. בעיות מסוג זה עלולות לקרות בעיקר לאחר התקנת תוכנה חדשה במערכת ההפעלה או משינויים פנימיים כאלה או אחרים שבוצעו בקבצי מערכת חיוניים.


תהליך שחזור מערכת יכול להציל אותנו ממקרים רבים בהם מערכת ההפעלה כשלה ומציגה שגיאות מרובות או בכל בעיה אחרת הנובעת מהתנגשות במערכת ההפעלה כאשר אנו יודעים מה הוא חלון הזמן שבו התחילו הבעיות במחשב האישי שלנו.


אנו בחברת Supportonline בעזרת מיטב הטכנאים שלנו נשמח לסייע לכם בהחזרת הגלגל לאחור למצב תקינות, באיתור התוכנה הפגומה, תיקון ערכים פגומים בקבצי מערכת חיוניים והחזרת המחשב למצב פעילות תקין לפני שהתחילו הבעיות בעזרת שחזור המערכת ועוד אמצעים מתקדמים נוספים.

 

שאלות נפוצות על השירות שלנו:

 

האם שחזור המערכת עלול למחוק תיקיות ומסמכים מהמחשב לאחר שהופעל?
לא, שחזור המערכת משנה אך ורק את הגדרות המערכת בין אם בתוכנות או קבצי מערכת בכדי להחזיר את כל ההגדרות למצב הקודם שבו המערכת עבדה באופן תקין.

 

האם שחזור המערכת יוביל לפתרון כל תקלה?
לא, אין שום התחייבות כי השימוש בשחזור המערכת יוביל לפתרון התקלה אך הוא בהחלט מהווה חלק מהפיתרון בפעולה של שחזור המערכת למצב קודם תקין.

 

מעבר לשחזור המערכת האם נדרשות פעולות נוספות?
לרוב נדרשות פעולות נוספות בכדי לחזור למצב תקינות מערכת מלא היות והשחזור מוביל את המערכת לנקודה קדומה שבה הכול עבד באופן. אך אין זה אומר שהבעיה נפתרה במלואה ועל כן הטכנאים המקצועיים שלנו ידעו בדיוק מה נדרש בכדי לפתור את התקלה באופן מלא מבלי שתופיע שוב בעתיד.

 

האם ניתן להפעיל את שחזור המערכת בכל מחשב?
באופן ברירת מחדל שירות שחזור המערכת פעיל ויוצר נקודות שחזור באופן אוטומטי ובתנאי שאף משתמש לא שינה את הגדרות שחזור המערכת או ניטרל את השירות יהיה ניתן להפעיל את שחזור המערכת ללא שום בעיה.

 

המאמר נכתב על-ידי אופיר מנור, מנהל תחום ההדרכה בחברת Support.Online


חיפוש שירותים:

הצטרפו ל- Support.Online ותהנו ממגוון יתרונות:
  • תמיכה כוללת ומהירה, מקצועית, ידידותית ויעילה.
  • זמינות מלאה 24/7.
  • שיטת תשלום אטרקטיבית - לפי דקות עבודה.
  • החזר כספי מובטח.
  • כתובת אחת לקבלת כל הפתרונות.
ראשי
אודותינו
מפת אתר
יתרונות השירות
הצהרת פרטיות
שאלות נפוצות
הצעות עבודה !!!
במה אנו תומכים
שירותים
צרו קשר
תקנון
לאתר מותאם לסלולרי
כניסת לקוחות
רישום לקוח חדש
Facebook
     
Google+
     
YouTube
GlobalSign SSL
   
PCI DSS