לקבלת עזרה מנציג
זמן המתנה ממוצע לתמיכה  דקה ו-30 שניות
צרו קשרכניסה  |  הרשמה
עליך לאפשר הפעלת סקריפטים בדפדפן לצורך תפקוד תקין של האתר
  פתיחת קריאת שירות  
דף הבית » 

אודותינו

חברת Support.Online הינה ספקית מובילה בישראל למתן שירותי תמיכה מקוונת בשליטה מרחוק, ללקוחות פרטיים ועסקיים, קטנים ובינוניים, למגוון רחב של התקני מחשוב, סלולאר וגאדג'טים.


חברת Support.Online עונה בבסיסה לצורך אמיתי של תמיכה במוצרים טכנולוגיים מבוססי רשת, אשר קצב הגידול שלהם גדל בקצב מסחרר ומשאיר אוכלוסיה שלמה של צרכנים ללא מענה מספק לצרכיהם הטכנולוגים והבנה בתפעול המכשירים שברשותם.


חזון החברה:

 

מטרתנו העיקרית, כחברה הנותנת שירותי אונליין, היא להדביק את קצב השינויים הטכנולוגיים ע"י נוכחות *24/7 אונליין (ב"ענן") לקצר את התהליך המייגע בו מחכים לנותן שירות ולהוות מקור מידע וידע עבור הצרכן, אשר צריך מענה מהיר ושירות מיידי. הפנייה שלנו אל הלקוח הינה פנייה יזומה (לאחר קבלת קריאת השירות באתר) כך שהצרכן אינו צריך לחכות על הקו לנציג מוקד טכני כלשהו ו/או לחילופין לעבור בין מחלקה למחלקה אנו גורסים כי גם חווית שירות יכולה להיות מהנה ולעודד תגובות חיוביות.


כל הפתרונות תחת קורת גג אחת:

 

One Stop Shop: החברה מספקת "מטרייה" רחבה של שירותי תמיכה מקצועית ומקיפה למגוון רחב מאוד של שירותים טכנולוגיים ובשאיפה לספק שירות ומענה לכל מוצר טכנולוגי קיים בעל חיבור לרשת.


חברתנו מיישמת מגוון כלים מקצועיים על מנת לתקן, להגדיר ואף להדריך את לקוחותיה ולתת מענה לכל פתרון בסביבת MAC, PC, סמארטפונים, טאבלטים ובעתיד גם מכשירי סמארט טי.וי (Smart TV).


חברתנו מספקת שירות על-ידי קהילה רחבה של תומכי אונליין מקצועיים, מוכשרים ומוסמכים לתחומם המקצועי בלבד. צוות התומכים עוברים הכשרות והדרכות באופן שוטף על מנת להיות בקדמת הטכנולוגיה ולתת שירותים במגוון ההולך וגדל מכשירים מבוססי רשת.

 

יתרונות השירות:

 

  • תמיכה כוללת ומהירה, מקצועית, ידידותית ויעילה.
  • זמינות מלאה 24/7.
  • שיטת תשלום אטרקטיבית - לפי דקות עבודה.
  • החזר כספי מובטח. טיפלנו שילמת, לא טיפלנו לא שילמת (בהתאם לתקנון).
  • כתובת אחת לקבלת כל הפתרונות.

 

המאמר נכתב על-ידי ליאור וקנין, מנכ"ל החברה

 

 

ראשי
אודותינו
מפת אתר
יתרונות השירות
הצהרת פרטיות
שאלות נפוצות
הצעות עבודה !!!
במה אנו תומכים
שירותים
צרו קשר
תקנון
לאתר מותאם לסלולרי
כניסת לקוחות
רישום לקוח חדש
Facebook
     
Google+
     
YouTube
GlobalSign SSL
   
PCI DSS