לקבלת עזרה מנציג
זמן המתנה ממוצע לתמיכה  דקה ו-30 שניות
צרו קשרכניסה  |  הרשמה
עליך לאפשר הפעלת סקריפטים בדפדפן לצורך תפקוד תקין של האתר
  פתיחת קריאת שירות  
דף הבית » 

הצהרת פרטיות

1. שמירת סודיות: החברה מתחייבת לשמור על סודיות בכל הנוגע לקבצי הלקוח ו/או כל מידע אחר, לרבות פרטים אישיים של הלקוח, המתגלה לנציגיה במהלך התמיכה מרחוק. האמור תקף גם לגבי פרטי כרטיסי האשראי המוקלדים ע"י הלקוח למערכת. החברה מחוייבת ועומדת בתנאי תקן PCIDSS של חברות האשראי. מובהר כי החברה ו/או נציגיה לא יעשו שימוש כלשהי בפרטים הנ"ל, למעט לצורך מתן השירות בלבד.

2. בכפוף לאמור לעיל ולהלן, החברה תימנע ככל האפשר ממסירת פרטיו האישיים של הלקוח לצדדים שלישיים, אלא אם ניתנה הרשאה לכך ע"י הלקוח ו/או אם הדבר נדרש במסגרת ו/או לצורך ביצוע שירות התמיכה ו/או בקשה כלשהי של הלקוח ו/או אם תהיה מחוייבת לעשות כן על פי צו שיפוטי. כמו כן תהיה החברה רשאית לחשוף מידע שניתן על ידי המשתמש (או חלקו), ככל שהדבר יידרש, במסגרת התקשרויות של החברה, לרבות בפני גופים שיבקשו לרכוש את החברה או את מניותיה או את פעילותה או להתמזג עם החברה. הגילוי במקרים הנ"ל ייעשה בהיקף המחוייב בלבד בנסיבות הענין.

3. החברה רשאית להקליט ו/או לתעד באופן אחר את הפעילות שבוצעה על ידה במסגרת התמיכה מרחוק ו/או את השיחות שיקיים הלקוח עם נציגיה בטלפון, והלקוח מוסר את הסכמתו לכך.

4. אבטחת מידע: החברה עושה את כל המאמצים לספק למשתמש סביבה מאובטחת לשם קבלת שירותי התמיכה. החברה מחוייבת ועומדת בתנאי תקן PCIDSS של חברות האשראי.
עוד מובהר כי ההתחברות מרחוק ללקוח מתבצעת באמצעות קוד מוצפן. ההתחברות למחשב נעשית על פי אישור ספציפי של הלקוח ו/או מי מטעמו להתחברות. רק לאחר אישור הלקוח, יופעל החיבור באמצעות קוד מוצפן. מהלך ההתחברות (ה- Session) הינו ב- Mode מוצפן. מובהר כי החברה אינה יכולה להיכנס למחשב ללא אישור הלקוח בשום תנאי. לאחר סיום ה- Session יתנתק החיבור בין שרתי החברה ומחשב הלקוח, והחברה ו/או מי מנציגיה לא יוכלו להתחבר מחדש, אלא אם הלקוח פתח קריאת שירות חדשה ואישר התחברות מרחוק כאמור.

5. באתר זה ישנם ו/או עשויים להיות קישורים (לינקים) לאתרים אחרים. החברה אינה אחראית לנוהלי הפרטיות ו/או לתכנים של אתרים אחרים אשר יש אליהם קישור באתר זה או באתרים שמקשרים אל אתר זה. ב"הקלקה" על קישור, לוגו או כל סימן אחר באתר, על הלקוח לשים לב כי ייתכן והוא עוזב את אתר החברה.

ראשי
אודותינו
מפת אתר
יתרונות השירות
הצהרת פרטיות
שאלות נפוצות
הצעות עבודה !!!
במה אנו תומכים
שירותים
צרו קשר
תקנון
לאתר מותאם לסלולרי
כניסת לקוחות
רישום לקוח חדש
Facebook
     
Google+
     
YouTube
GlobalSign SSL
   
PCI DSS