לקבלת עזרה מנציג
זמן המתנה ממוצע לתמיכה  דקה ו-30 שניות
צרו קשרכניסה  |  הרשמה
עליך לאפשר הפעלת סקריפטים בדפדפן לצורך תפקוד תקין של האתר
  פתיחת קריאת שירות  
דף הבית » במה אנו תומכים

גיבויים ושחזורים

מומחי התמיכה של Support.Online מציעים לך גיבוי בעזרת אמצעי חדיש, אמין ונגיש במיוחד: 'ענן' וירטואלי. זוהי שיטת הגיבוי המומלצת ביותר היום, לכל משתמשי המחשב.

חומר המאוחסן במחשב, על הטאבלט או בסמארטפון, נוטה ללכת לאיבוד בשלב כזה או אחר. הסיבות לכך רבות ומגוונות אך התוצאה אחת: אובדן של מידע חשוב ויקר ערך. יצירת גיבוי למידע החשוב נעשית לטובת שחזורו, בשתי סיטואציות עיקריות: אסון שהביא למחיקת המידע או אובדן מידע על ידי מחיקה, אם במזיד ואם בשוגג.

 

כאמור, לא חסרות סיבות וסיטואציות בהן מידע חשוב אשר נשמר על המחשב, פשוט אובד לעד: מחיקת חומר בכוונה או שלא במתכוון, וירוסים אשר פוגעים בקבצים חשובים, גניבות מחשבים ואף קריסה של הדיסק הקשיח (עובדה - כל דיסק קשיח קורס בשלב כזה או אחר).

 

פעולת הגיבוי היא למעשה יצירת עותקים של הנתונים שברשותך (תמונות, מסמכים, שירים, סרטים, ספריית מועדפים ועוד), כך שאלו יוכלו לשמש לשחזור המידע המקורי לאחר אירוע פיזי או לוגי אשר גורם לאובדן הנתונים. לרוב, הגיבויים הללו הופכים ל'קו ההגנה' האחרון של המשתמש כנגד איבוד נתונים, משום שזאת נחשבת לשיטה הכי נוחה והכי ממוקדת לפתרון של מצב ביש כזה.

כיצד מתבצע הגיבוי בפועל? שמירת המידע על מדיה פיזיות (CD, דיסק קשיח חיצוני, USB וכדומה), שיטה שהייתה נפוצה מאוד בעבר, הפכה להיסטוריה. מדוע? משום שהגיבוי על התקן פיזי דורש חיבור תקופתי למחשב, הוא לא תמיד מעודכן בשינויים האחרונים, לא תמיד נוח להתניידות, אינו נגיש מרחוק ועלול להיאבד או להתקלקל.


הגיבוי המודרני נעשה באמצעות מחשוב ענן. החיבור לרשת, שנהפך נפוץ, מהיר וזול יותר, מאפשר לאחסן את המידע המבוקש ברשת, במרחב וירטואלי ולגשת אליו מכל מחשב, ללא צורך לסחוב אותו, פיזית, ממקום למקום.

 

יתרונות גיבוי הענן של Support.Online:

 

 • גיבוי מרוחק של מידע על גבי שרתים ייעודיים הממוקמים בחוות שרתים מאובטחת.
 • ממשק אינטרנטי המאפשר ניהול מרוכז של כל פעולות הגיבוי.
 • תמיכה בגיבוי קבצים מכל הסוגים.
 • הגדרת תזמון אוטומטי לגיבוי ללא תלות בגורם אנושי.
 • שרתי גיבוי אשר משתמשים ביכולות clustering (אשכולות), לשדרוג ביצועים.
 • שרתים הממוקמים בארץ אשר מאפשרים גישה מהירה, מאובטחים ומספקים תמיכה אמיתית בעת צרה. 
 • עמידה בהוראות החוק הישראלי לגבי אחסון מסדי נתונים.
 • גישה ושיתוף קבצים מכל מקום. השרות מציע אפשרויות רבות לאחסון, לשיתוף ולגישה למידע. הגישה לקבצים קלה ומגוונת, דרך Windows® desktop, Web browser, iPhone, BlackBerry®, Windows Mobile®, Smartphones ו-WebNav (Mac/Linux).
 • עבודה משותפת: המשתמשים יכולים לעבוד במשותף, באמצעות שימוש בפונקציונאליות הפרויקטים. גודל הקובץ וסוגו אינם מהווים מגבלה.
 • רמת אבטחה גבוהה: הגישה למידע אינה משפיעה כלל על רמת האבטחה.
 • הקבצים מאובטחים לחלוטין, בהתאם לתקן הצפנה AES 256 המוביל בתעשייה ובאמצעות פרוטוקול SSL, להעברת מידע מוצפנת.

 

בעזרת שירותי הגיבוי של Support.Online תזכה למאגר מידע אישי, מעודכן וזמין כל העת. פנה אלינו עוד היום והבטח גם לעצמך ערך מוסף חשוב וחיוני ביותר.

 

המאמר נכתב על-ידי אופיר מנור, מנהל תחום ההדרכה בחברת Support.Onlineראשי
אודותינו
מפת אתר
יתרונות השירות
הצהרת פרטיות
שאלות נפוצות
הצעות עבודה !!!
במה אנו תומכים
שירותים
צרו קשר
תקנון
לאתר מותאם לסלולרי
כניסת לקוחות
רישום לקוח חדש
Facebook
     
Google+
     
YouTube
GlobalSign SSL
   
PCI DSS