לקבלת עזרה מנציג
זמן המתנה ממוצע לתמיכה  דקה ו-30 שניות
צרו קשרכניסה  |  הרשמה
עליך לאפשר הפעלת סקריפטים בדפדפן לצורך תפקוד תקין של האתר
  פתיחת קריאת שירות  
דף הבית » במה אנו תומכים

תמיכה בדפדפנים

המומחים שלנו מבינים לעומק את דפדפני האינטרנט ויודעים בדיוק כיצד להגן על הפרטיות שלך, לטפל בבעיות גלישה, לשפר את מהירות הגלישה ועוד.
לחץ להגדלה

דפדפן אינטרנט הוא תוכנת מחשב שבאמצעותה ניתן לצפות באתרי אינטרנט, לשוטט בהם ואף לבצע בהם שלל פעולות. כיום נמצאת ברשת האינטרנט כמות לא מבוטלת של אתרים זדוניים, אשר כל מטרתם היא החדרת תוכנת ריגול (SpyWare) למחשב שלך והשתלטות עליו, תוך שימוש בפרטיך האישיים ביותר.

 

כאן נכנסים לתמונה מומחי התמיכה של Support.Online. הם יוכלו להקשות ולחסום את כל מי שינסה לחדור למחשב שלך, באמצעות שלל כלי אבטחה ייחודיים.

 

האתרים הזדוניים הרבים עשויים להשתמש בסיסמאות לאתרי האינטרנט הרגישים ביותר אליהם אתה נוהג לגלוש, לקרוא את המילים שלך ולהשתמש בכל מידע אישי שקיים על המחשב שלך. אך זו לא הבעיה היחידה איתה מתמודד הגולש הממוצע, כאשר הוא משתמש בדפדפנים השונים.

 

Third party browser extensions:


לעיתים הדפדפן עובד בצורה איטית, פועל באופן חלקי ואפילו לא נפתח כלל. הדבר קורה לרוב בגלל ווירוסים ותוכנות צד שלישי המותקנות על הדפדפן ומכבידות עליו, אך גם בשל הרחבות לא עדכניות או לא שימושיות (third party browser extensions) ש'נדחפו' לדפדפן ומפריעות לפעילותו התקינה, ולעיתים אף משביתות אותו כליל.

 

זיכרון מטמון:


דפדפני האינטרנט דורשים תחזוקה שוטפת הכוללת ניקיון של זיכרון המטמון (internet cache), שהוא מאגר זיכרון בו הדפדפן שומר את הקישורים לאתרים האחרונים בהם ביקרנו, בכדי לזרז את טעינת עמוד האינטרנט.


טכנולוגיה זו הייתה רלוונטית בעבר, אך היום כבר אין כמעט צורך בה, בשל חיבור האינטרנט המהיר שנמצא ברוב הבתים בישראל. לכן כדאי, נחוץ ומומלץ להגדיר ולעדכן את הדפדפן בהתאם לגרסאות החדשות ולנקות את הקבצים הזמניים, המכבידים על פעולתו ועל עבודת המחשב בכלל.

 

extensions ו-add-ons:


דפדפני האינטרנט משתמשים לעיתים קרובות בהרחבות (extensions ו-add-ons) כדוגמת Adobe flash player, תוסף האחראי להרצת קטע ווידאו על דף האינטרנט, כאשר אנו צופים בסרטון ב-YouTube, בבאנרים שונים או באתרים מבוססי Flash.


אותם תוספים חייבים להתעדכן באופן רנדומלי ולא, הדבר יכביד על הדפדפן ואף ייצור בעיות אבטחה ו'חורים' דרכם יוכל כל האקר או פורץ לחדור למחשבך. תן למומחים של Support.Online לבדוק ולעדכן את המחשב שלך, על מנת למנוע מקרים כאלו בעתיד (קרא עוד על שירותי אבטחת המידע שאנו מציעים).

 

סרגלי כלים:


בדפדפן ישנה אופציה מוכרת וידועה, המאפשרת התקנת סרגלי כלים מותאמים אישית אשר נוצרים על ידי חברות צד שלישי ((Third party companies. ישנם סרגלי כלים שעלולים להאט משמעותית את עבודת הדפדפן ואף לתקוע אותו לגמרי או לחסום את עלייתו. נוסף על כך, ריבוי סרגלים יחסום את שדה הראיה שלך.

 

דפדפן חיצוני:


דפדפנים חיצוניים כמו גוגל כרום (Google Chrome)  ומוזילה פיירפוקס (Mozilla Firefox), אשר אינם תלויים במערכת ההפעלה Windows, מאפשרים לדלג על בעיות שאינן ניתנות לתיקון ב-Internet Explorer (אשר מותקן כברירת מחדל ב-Windows). כמו כן, דפדפנים אלו מתעדכנים מעת לעת, ללא תלות במערכת ההפעלה.

 

JavaScript:


תוסף חשוב מאוד לדפדפנים, ג'אווה סקריפט (JavaScript) מאפשר הרצת תוכנות שאתרים בסיסיים אינם יכולים להריץ בשל מוגבלות בקוד השפה הבסיסי של דפי האינטרנט (HTML) או בשפות אחרות. אם לא ביצעת עדכון אשר כולל את הגרסה האחרונה של הסקריפט, אתה עלול להיחשף לאיומי אבטחה ולהתקשות בהפעלה מלאה של אתרים רבים.

 

סל הפעולות הזה דורש לא אחת התערבות של מומחה, איש מקצוע אשר מבין היטב את פעולת הדפדפנים, מכל סוג שהוא. אם אתה זקוק לתמיכה ועזרה בשיפור עבודת הדפדפן שלך, פנה כבר עכשיו למומחי התמיכה של Support.Online.

 

המאמר נכתב על-ידי אופיר מנור, מנהל תחום ההדרכה בחברת Support.Onlineראשי
אודותינו
מפת אתר
יתרונות השירות
הצהרת פרטיות
שאלות נפוצות
הצעות עבודה !!!
במה אנו תומכים
שירותים
צרו קשר
תקנון
לאתר מותאם לסלולרי
כניסת לקוחות
רישום לקוח חדש
Facebook
     
Google+
     
YouTube
GlobalSign SSL
   
PCI DSS