לקבלת עזרה מנציג
זמן המתנה ממוצע לתמיכה  דקה ו-30 שניות
צרו קשרכניסה  |  הרשמה
עליך לאפשר הפעלת סקריפטים בדפדפן לצורך תפקוד תקין של האתר
  פתיחת קריאת שירות  
דף הבית » במה אנו תומכים

מערכות הפעלה Windows

מומחי התמיכה של Support.Online מעניקים תמיכה מקיפה למחשבי PC בהם מותקנת מערכת ההפעלה 'חלונות' של מייקרוסופט (Microsoft Windows). אנשינו מעניקים תמיכה יוצאת דופן עבור מחשבי Windows, בכל סוגי הבעיות.
לחץ להגדלה

לרוב, מקור הבעיה המרכזי בסביבת העבודה של מערכת ההפעלה 'חלונות', הוא בבעיות תוכנה של המערכת עצמה, אשר נוצרות כמעט תמיד ללא שליטה.


מידי יום מתרחשות התנגשות בין תכניות ותוכנות מותקנות, בין גרסאות ישנות וחדשות של תכניות בספריות מערכת ההפעלה הראשית ובין מנהלי התקנים (תוכנות ששולטות על ההתקנים החומריים הפיזיים המחוברים למחשב, כגון מדפסת, סורק וכדומה).


לצד אלו, קובץ רישום המערכת בו נשמרים על הנתונים החשובים לעבודה היומיומית, צובר 'זבל', טיוטות לא גמורות, רישומים לא נכונים או רישומי סרק. ההתנגשויות הרבות ועומס הנתונים בקובץ הרישום מאטים באופן משמעותי את המחשב ומביאים אותו למצב בלתי נסבל. והתוצאה? אתה, משתמש המחשב, פשוט לא יכול לעבוד בנוחות ובצורה יעילה.

 

מומחי התמיכה של Support.Online יטפלו בכל הבעיות הללו עד השורש. מצד אחד, ננקה את קבצי הטיוטה וזיכרון המטמון שהמערכת יצרה, כמו גם קבצי אינטרנט שהמערכת שומרת ו'שוכחת' לנקות.


מצד שני, נתקין עבורך תוכנת אנטי וירוס שמתחילה את פעולתה עוד לפני הפעלת ה-Windows, סורקת אותה כבר ברגעיה הראשונים וממשיכה בכך לאורך כל שעות עבודתה. אנו נדאג כי תוכנת האנטי וירוס תסרוק גם ממשקים חיצוניים ותתעדכן באופן עצמאי ותדיר. בדרך זו, נבטיח כי המחשב שלך יישאר נקי, ללא זבל מיותר, וכך יוכל להאיץ למהירויות שעוד לא הכרת.

 

מומחי התמיכה של Support.Online ישפיעו ישירות על ביצועי המערכות שלך. אנו תומכים בגרסאות ה-Windows הנפוצות ביותר, כגון:

 

  • Windows XP 2002 (גרסה שממשיכה להשתדרג עד עצם היום הזה)
  • Windows XP 64 bit
  • Windows 7 32/64 bit
  • Service pack 1, 2, 3 and 4. לכל מערכת נדאג להתקין את חבילות האבטחה הכוללת של מיקרוסופט
  • Windows XP ו-Windows 7 בעברית ובשפות נוספות (בהתאמת מוקדן) - ערבית רוסית וכדומה.

 

זה לא הכל: אנו נדאג לעדכן אותך באמצעי האבחה החדישים ביותר, כדי להרחיק מהמחשב שלך איומי רשת שונים (כגון וירוסים או רוגלות). נעמיד לרשותך שירותי אחסון שימוקמו פיזית רחוק ממקום מגוריך או מקום מושבו של המשרד שלך, כך שתהיה תמיד מוגן ובטוח ולא פחות חשוב מזה: מוכן לכל תרחיש ונזק, גם שאינו בשליטתך.


המומחים שלנו ילוו אותך וינחו אותך כיצד לגשת למידע שלך באופן בטוח ומוצפן כך שלא תהיינה אפשרות לגורם שלישי לצפות במידע. תוכל גם לגשת אל המידע מכל מקום בעולם ובתוך שניות, גם ללא המחשב האישי שלך וגם באמצע טיול בחו"ל.


בעזרת השירות של Support.Online ומומחי התמיכה שלנו, תוכל להאיץ את מהירות המחשב שלך בצורה ניכרת, תלמד כיצד להתגבר על תקלות חוזרות ונשנות ואף תבין איך לעשות פעולות שמעולם לא ידעת כיצד הן מתבצעות.

 

  • מהיום התמיכה הטכנית נמצאת במרחק הקלקה בלבד
  • אין צורך בהתקשרות טלפונית מצדך וגם אין צורך בהמתנה ארוכה
  • פתח קריאת שירות דרך האתר - ונציג שלנו יחזור אליך
  • לרשותך מוקדי תמיכה ארציים שעובדים במתכונת 24/7, לנוחיותך ולצרכיך

 

המאמר נכתב על-ידי אופיר מנור, מנהל תחום ההדרכה בחברת Support.Online


ראשי
אודותינו
מפת אתר
יתרונות השירות
הצהרת פרטיות
שאלות נפוצות
הצעות עבודה !!!
במה אנו תומכים
שירותים
צרו קשר
תקנון
לאתר מותאם לסלולרי
כניסת לקוחות
רישום לקוח חדש
Facebook
     
Google+
     
YouTube
GlobalSign SSL
   
PCI DSS